تبلیغات
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84

آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر84 
قالب وبلاگ
چند ماه از درگیری های سوریه می گذرد و اراذل و اوباش و کاسه لیس های حقوق بشر هر آنچه در توان داشته اند ،از پول کثیف آل سعود و شیخ های خمره نمای کویتی و قطری تا قطعنامه های اراذل دنیا و در راسشان آمریکا را بکار بسته اند تا شاید فرجی حاصل شود و جبهه مقاومت را از هم پاشانده و بقول خودشان دیکتاتوری دیگر را بر سر کار بیاورند.
آنقدر قضیه هویدا و عیان است که خودشان هم دیگر رویشان نمی شود بگویند مردم سوریه !!!
جدیدا عنوان مزدورهای القاعده و حقوق بگیرهای آل سعود و وهابی مسلک را با واژه مخالفین بشار اسد و ... بیان می کنند و ابایی ندارند عنوان کنند که چه تعداد از این انسانهای کثیف توسط ترکیه ،شیخ های خمره نمای قطر و پیر مرد های کفن پوش سعودی تجهیز شده و برای کشتن مردم آماده شده اند.
اینجا آخر قضیه است.
آزمونی بزرگ و درسی که در آینده مناسبات دنیا را برهم می زند.غرب پس از اینکه در تقابل با جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت مشروعیت خداییش را با تناقضات گوناگون در چشم مردم دنیا از دست داد ،تنها دو قوه قهریه در اختیار داشت ،یکی اقتصاد رویایی که شالوده آن نیز از هم پاشید و دیگری قدرت نظامی و اقتدار جهانی که اولی با تهاجم و سلاح بدست می آید و دومی از مجرای سازمانهای بی اعتبار و ننگینی مانند سازمان ملل !!! سازمانی که امروز معلوم می شود منظورش از ملل فقط 5 یا 6 ملت دنیاست و بقیه در آن حقی جز خفه شدن ندارند.
سوریه نقطه تغییر است ،نقطه ای برای تغییر فرمول های دنیا ،اگر ایران ثابت کرد قطعنامه های سازمان 6 ملت دنیا ! حرفی برای گفتن ندارد و ملت ها می توانند در برابر ظلم اراذل دنیا مقاومت کنند ،سوریه هم ثابت کرد اگر همه دنیا متحد شوند و بر علیه ملتی و دولتی که از ابتدا تا کنون متحد و حامی گروههای مقاومت بوده بایستند به لطف خدا همه روسیاه و شکست خورده باز خواهند گشت و محور مقاومت برگ زرین دیگری در دفتر ایام خود به ثبت خواهد رسانید.
آمریکا و دوستانش آبروی خود را بردند ،اگر سالها به بهانه مبارزه با القاعده کشور ها و ملت ها را کشتند و به اسارت خود در آوردند ،امروز در مقابل جهانیان باید به این سوال پاسخ دهند که با کدامین توجیه درب زندانهایشان را بروی القاعده و وهابی ها و سلفی ها باز کرده و تا دندان مسلحشان نموده و همچون سگان هار آنها را بجان ملت و دولت سوریه انداخته اند؟!!!!
این همان جوک حقوق بشر است !!! یعنی حق مردن !
همان جوک صلح و آزادی ! و از اینجور جوک هایی که رسانه هایشان هر روز با روسیاهی تمام در بوق و کرنا می کنند و دیگر حنایشان رنگی ندارد.
بر خلاف برخی دوستانم از ابتدای کار عقیده داشتم که چه خوب شد اینها سر به سوریه گذاشتند و به سوریه تاختند،حمله آنها به سوریه فوایدی برای جبهه مقاومت داشت که در زمان صلح سالیان سال طول می کشید تا به یکی از آنها می شد دست یافت اما رفتار این قلدرهای جهانی دستیابی به این اهداف را تسهیل نمود.
یک نمونه از این هدایای الهی افشای چهره حقیقی ترکیه بود .چهره ای کثیف که اسلامش ،انسان را به یاد اسلام معاویه می اندازد.به همان اندازه کثیف و پلید و ریاکار و در خدمت شیطان.
آخرین سنگرهای تروریست ها و قاتلین ملت سوریه ،مزدورهای وهابی و سلفی آل سعود و حقوق بگیرهای شیخ های خمره نمای اماراتی و قطری و نیروی عقیدتی و فکری !!! مدعیان حقوق بشر و در راسشان دولت کثیف آمریکا در حال فرو ریختن است و دولت آمریکا باز در آزمونی دیگر ثابت کرد که تا چه اندازه در ادعاهای خود دروغ می گوید !!! و هر کجا جنایتکاری بر علیه ملتش شمشیر بکشد و قاتلی چاقوی قصابی بر گلوی کودکان سرزمینش بگذارد او مدال صلح و آزادی را بر گردنش می آویزد...
چه حقوق بشر شیرینیست!!! چه دنیای سراسر صلحی !!!طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: تروریست های سوریه، آمریکا، شیخ های خمره نمای اماراتی، ترکیه، معاویه،  
[ شنبه 7 مرداد 1391 ] [ 06:28 ب.ظ ] [ سعید دهقانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بک لینک