تبلیغات
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84

آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر84 
قالب وبلاگ
با سلام و عرض تسلیت خدمت مردم آذربایجان قهرمان...
زلزله چند ریشتری و مرگ عده ای از عزیزانتان را به شما تسلیت و به خودمان تبریک عرض می نماییم!!!
حماسه ای بزرگ آفریدید و بهانه ای بزرگتر بدست ما دادید !!! مدتها می شد کاسبی ما کساد شده بود و هیچ حرفی نداشتیم که بزنیم و هیچ بهانه ای نمی یافتیم که با آن نیش و کنایه ای بزنیم و دولت و مردم ایران را نیشگونی بگیریم.
شما بزرگواران با مرگ خود حماسه ای بزرگ آفریدید و در ظاهر ما را نارحت و در باطن بسیار خوشحال و مسرور نمودید.
بدانید که که ما در این دنیا همیشه می کوشیم در کنار شما باشیم و از اجساد شما هم در جهت امیال پست سیاسی خود استفاده کرده و دوباره اسامی خود را در محیط های سایبری بر سر زبانها بیندازیم.
ای مردم ایران  و ای ترک هایی که جمهوری اسلامی همه جوره به شما ظلم می کند و حتی شما را نشان هم نمی دهد ! بدانید و آگاه باشید که:
ما اولین نفری بودیم که بعد از زلزله پیام تسلیت فرستادیم.(در کنار سفره و در فیس بوک و کلوب و ...)
ما همه داریم کمک می کنیم. از همین جا زیر باد کولر و در قلبمان به یاد شما هستیم!
خدا می داند چقدر دلمان برای شما می سوزد!
در خواب هم خواب شما را می بینیم.
کلی آبروی ملتمان را داده ایم و حتی شرفمان را هم فروخته ایم و از معاویه صفت های دولت ترکیه برایتان کمک جور کرده ایم!!!!
رییس جمهور آمریکا از طرف ما پیام تسلیت فرستاده !
احمدی نژاد نامرد اصلا به فکر شما نبوده و رفته در اجلاس سران اسلامی که روسای کشورهای اسلامی باید در آن از حق کشور خود دفاع کنند شرکت کرده و ما بجای او در خانه نشسته ایم و زیر باد کولر گازی کلی بجای شما انواع میوه جات و اغذیه را می لنبانیم و برایتان اشک تمساح می ریزیم.
ما انجمن وحوش سبز از ابتدا تا کنون به مانند این بسیجی های وحشی وارد منطقه شما نشده و دست به آثار تاریخی منازلتان که بر سرتان فرو ریخته بود نزدیم و حاکمیت ترکی و پان ترکی شما را به رسمیت می شناسیم.
ما یک نفر پشت کامپیوتر هستیم اما بجایش توی فیس بوک و کلوب وفیس نما و ... می نویسیم بی شماریم و کلی برایتان اشک و آه می ریزیم تا دنیا بفهمد چقدر بی شمار آدم به فکر شما است!
در بم 30 هزار آدم زیر آوار مردند خب شرایط به گونه ای بود که با تسلیت ما چیزی به ما نمی رسید و اصولا نمی توانستیم خودی نشان بدهیم اما اکنون شما عزیزان ترک همه, عزیز دل ما هستید و ما تمام دنیا را خبر می کنیم که ما هم هستیم و چقدر دلمان برای شما تنگ شده است و چقدر به یاد شما هستیم.
ما شما ترک های عزیز را سوسک نامیدیم چون آن زمان لازم بود شما را سوک بنامیم و کاریکاتوریست ما نیستانی بزرگ شما را سوسک بکشد اما اکنون شرایط به گونه ای دیگر است و از قضیه مردن و زیر آوار رفتن شما می شود کلی کاسبی کرد ,پس ای ملنگ ها ,ببخشید بزرگان و نور چشمان ترک ما! فدایتان شویم ,شما نور چشم و عزیز و بزرگ ما هستید.
ما همه جوره فعلا در خدمتیم !!! حال که شما مرده و برخی زخمی شده اید و ما می توانیم از لاشه های زیر آوار شما کاسبی کنیم و خودی نشان بدهیم و قیافه اپوزوسیون به خودمان بگیریم ,پس همین فعلا ما را در کنار خود بدانید و برادر وار با ما باشید تا انشاالله در آینده ببینیم شرایط چه می شود و شما به کدام حشره دیگر مبدل خواهید شد!!!

ما انجمن حقوق تشر و هماهنگ کننده  وحوش سبز 

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: جنبش سبز پیروز، میرحسین موسوی، کروبی، احمدی نژاد، زلزله آذربایجان، انجمن وحوش سبز، راه سبز امید، ترک، بی بی سی،  
[ چهارشنبه 25 مرداد 1391 ] [ 10:40 ب.ظ ] [ سعید دهقانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بک لینک