تبلیغات
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84

آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر84 
قالب وبلاگ

دی ماه 91 پادگان مالک اشتر بیشتر از هر زمان دیگری سرمای استخوان سوزی دارد،رِژه رفتن در هوای زیر صفر و ساعتی در صبحگاه در این هوا ایستادن ،کلاغ هایی که هر روز صبح از یک سوی آسمان بسوی دیگرش آسمان را سیاه می کردند ،غذای نسبتا پر و پیمون و سروان عباس جدیدی اگر چه قابل مقایسه با حال و هوای دیگر پادگان ها  نبود اما به هر حال روحیه شکن و کسل کننده می نمود.این وسط تنها سرگرمی یک گروهان 160 نفره سرباز ، آنهم فوق لیسانس و دکترا بحثهایی بود که اغلب هم بجایی نمی رسید اما خود یک عیار نظرسنجی بود ،عیاری که میان آتشبار جنگ روانی دشمن و سر و صدای شغال ها تازه می شد یک برآوردی از ذهنیت افراد پیرامونی خود داشت.در میان این بحث ها که گاهی تا پای جدل کشیده می شد ،انتخابات ریاست جمهوری رنگ و بوی دیگری داشت.هر کس به گمان و علاقه خود گزینه ای می داد و پای او به بحث می نشست و خوب و بدش را بیان می کرد و برایش تعریف و تمجید می سرود.آنزمان یکی از من پرسید اگر بخواهی یک نفر را کاندید کنی و به او رای دهی گزینه ات کیست؟ گفتم: سعید جلیلی .گفت: اگر او نیامد چه؟ گفتم: دکتر لنکرانی.. تمام شیرازی ها دوستش داشتند و برایش ابراز علاقه می نمودند.گروهی اما می گفتند دکتر لنکرانی خیلی انسان درستی هست اما رای نخواهد آورد و قالیباف رای می آورد ،دلیلش هم خوشتیپی بود!!! البته من به این خوشتیپی قدرت مدیریت و دستگاه تبلیغاتی اطرافیان قالیباف را هم اضافه می کنم که می تواند او را به قطب قدرتمندی در انتخابات تبدیل کند اما همچنان مانند آنروزها عقیده دارم اگر سعید جلیلی پا به میدان می گذاشت به واسطه محبوبیتی که داشت رای می آورد و حالا که نیامده اگر دکتر لنکرانی بتواند در زمان تبلیغاتش درست عمل نماید در راند آخر انتخابات قالیباف را پشت سر گذاشته و به همان چیزی که حقش است خواهد رسید.دکتر جوانترین وزیر احمدی نژاد بود که به علت مخالفت بامشایی کنار گذاشته شد،او عضوی از جبهه پایداری است و نشان داده که پایداری بر سر حقیقت جواب می دهد،پایداری که آرمانش ایستادگی در عرصه سیاست خارجی و سازندگی در داحل کشور باشد....

....
گوشی ام زنگ می خورد همان هم خدمتی قدیمی است و به شوخی می گوید اگر لنکرانی رای نیاورد چه؟ می گویم رای می آورد ،مردم دوستش دارند و به او رای می دهند.می گوید حالا فرض کن روحانی رای آورد یا عارف یا قالیباف ،انوقت چه؟ شهامتش را داری به خیابان بیایی و بگویی تقلب شده است؟
می گویم نه! این میزان حماقت را ندارم،این اخلاق بد ماست که ظرفیت باختن را نداریم.اگر باختیم ،هر که برد ،چه عارف باشد ،چه روحانی ،چه قالیباف و چه هر کس دیگری ... دست در دستش می گذاریم و بدون کینه و دلخوری کشورمان را می سازیم.
او رییس جمهور جمهوری اسلامی ایران است.



طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: انتخابات ریاست جمهوری، دکتر لنکرانی، سعید جلیلی، مالک اشتر اراک، سربازی، دی ماه، سیاسی، شیراز،  
[ سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 ] [ 11:39 ب.ظ ] [ سعید دهقانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بک لینک