تبلیغات
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84

آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر84 
قالب وبلاگ

با اهتمام و تشخیص ریاست دانشگاه و انتخاب اعضای بخش اندو سرانجام خانم دکتر اخلاقی از ریاست بخش برکنار و خانم دکتر بختیار این منصب را در اختیار گرفتند.
دست خودم نیست اما ناخودآگاه یاد آنروزها می افتم.آنروزهای طوفانی که طوفان ها را یکی یکی نظاره می کردیم ,گاهی غمها امانمان نمی داد و گاهی از سر غرور و هیجانات دانشجویی تاخت و تاز می کردیم.
ریاست بخش تغییر کرد اما چرا اینقدر دیر هنگام ,مگر غیر از این بود که بر همگان ثابت شد در نمرات پری کلینیک دست برده شد و مگر غیر از این بود که مسئول آموزش دانشگاه در صحبتی شخصی به من گفت همه این داستانها به علت بی کفایتی مدیر بخش اندو است؟ چرا الان؟
برخی عزیزان تمام اهتمامشان در دفاع از بی کفایتی ها این بود که دانشجو پررو نشود !!! این استدلال و استنباط شخصی من بود اما این نحوه مدیریت بر بخش نتیجه اش همان آتشی بود که ماهها گریبانگیر دانشگاه بود.
دوست دارم اگر زمان و شرایط فرصتی برایم دست و پا کند شرح نامه و مستندی نوشتاری بر وقایع آن روزها بنویسم,همان روزهایی که یک ابله با تیپ حراست جلویم می نشست و از تبعید من به دانشگاه شیراز تهدید می بافت و ما در دل می خندیدیم که دانشگاه شیراز هنوز سال آینده افتتاح خواهد شد !
آنروزها روزگاری بود سخت .سخت تر از هر زمان دیگر.گاهی این تفسیر ها نظر شخصی است و نمی تواند مبنایی برای انتشار یابد اما یادم می آید همان روزها شعار می دادیم وبلاگ من فضای شخصی من است و حق دارم نظرم را بنویسم اما باز اعتقاد دارم در این فضای شخصی هم نمی شود صندوق گذشته ها را باز نمود.
زمانه ما هم تمام شد و مدیریت بخش اندو هم تمام,اما هنوز برای من جای سوالی باقیست و آن اینکه اینهمه حمایت از یک نفر که خودشان به بی کفایتی می خواندندش جز چندین ماه به التهاب کشانیدن دانشگاه و تعلیق یکساله یک نفر چه فواید دیگری در بر داشت؟؟؟!!برچسب ها: دکتر ناهید اخلاقی، واحد دندانپزشکی، آموزش،  
[ سه شنبه 19 شهریور 1392 ] [ 10:08 ب.ظ ] [ سعید دهقانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بک لینک