تبلیغات
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84

آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر84 
قالب وبلاگ


من باور دارم اگر انسانها بد بخت می شوند یا عاقبت بخیر نمی شوند یا از راه راست به سرابی منحرف می شوند هرگز خودشان بیشتر از یک درصد تقصیر ندارند! 99 درصد تقصیرش به گردن اطرافیان است! حالا این اطرافیان اگر هوادار و هواخواه و لیدر باشند دیگر نقش و جایگاه ویژه ای دارند که نمی شود آنرا نادیده گرفت.
امروز و در حال و هوای رسانه ای کشور ما نام فتنه که می آید ناخودآگاه ذهن ها را بسوی موسوی و کروبی می برد ,حال چه مخاطب موافق ایندو باشد و چه مخالفش باشد.ما ایرانی ها ثابت کرده ایم مخاطبان بدی هستیم ,تحلیل گرهای بدی هم هستیم و حافظه تاریخی مان اندک است,شاید هم اینگونه نیست ,صاحبدلی ! می فرمود ما ایرانی ها شعاع دامنه دیدمان کم است و به همان اندازه که می بینیم می فهمیم! همه اینها را می گویم تا مطلب به اینجا برسد که این ظلم بزرگیست که موسوی و کروبی را سران فتنه بدانیم,چرایش هم واضح است ,برای دانستنش بهتر است بجای پای بی بی سی نشتن یا مستند فتنه دیدن فقط یکبار تاریخ روزشمار چند ماهه بعد از انتخابات 88 را ورقی زد.در تمام این مدت آنچه بسیار واضح است محاصره شدن این دو نفر تسط حلقه هایی فکری است که تمام داستان تقلب نیز ساخته  پرداخته همین حلقه هاست,در میاان این حلقه ها  در راس آنها خانواده آقای هاشمی  مهدی هاشمی قرار دارد که او به صراحت از هرمنبع مالی که می تواند پولشیی می کند,  خرج موسوی و  ستادش می کند  و هیزم می آورد تا آتش خوب شعله ور گردد.تسویه حساب با احمدی نژاد وسیله ای می خواهد حالا این وسط فرقی نمی کند این وسیله موسوی باشد یا کروبی یا هر کس دیگری ,علاوه بر این این نمایش قدرت طیف هاشمی نیز بحساب می آید.به نظر می رسد در زمانی بعد از انتخابات دو کاندیدای ناراضی نیز بدشان نمی آمد دوباره صندوق هایشان را بشمارند و قانع به شکست شوند اما آقای زاکانی نقل می کنند آقای هاشمی ,سید حسن خمینی یار غار فتنه گران و خاتمی جلسه ای می گیرند ,همان حوالی هاشمی به آقای زاکانی می گوید موسوی در جلسه با شما پنهان کاری کرده و حاظر نیست کوتاه بیاید! همه شواهد نشان می دهد طیف حامی موسوی با وجود اعتراف به شکست از بعد از انتخابات از مردم به عنوان وسیله استفاده کردند و همچنین موسوی و کروبی را در میانه میدان به بازی و خیمه شب بازی وا داشتند تا تسویه حساب کنند.سران فتنه که نامشان به عنوان دزد در صدا و سیما و در روند مناظره ها به میان آمده بود در صدد بودند هزینه بسازند و تلافی آنرا از شخص احمدی نژاد و جمهوری اسلامی بگیرند.

البته فتنه 88 اضلاع متفاوتی دارند ,یک ضلعش سران فتنه ای بودند که اکنون بر اریکه قدرت نشسته اند و مست از قدرت به جولان سیاسی و اقتصادی می پردازند و طلبکار نظام هم هستند ,ضلع دیگری از فتنه در خارج از کشور نشسته است که خواسته یا نا خواسته موسوی گناه تمام خرابکاری و دشمنی آنها را نیز بر گردن گرفت.این بدبخت ها اگر ذره ای توانسته بودند خود را از دام آن حلقه های اطراف نجات دهند ,می فهمیدند که باید خیلی زود تکلیف راه خود را مشخص و خود را از تعاریف صهیونیست ها ,وهابی ها ,مجاهدین خلق و بهایی و انجمن خیالبافان پادشاهی جدا کنند اما همان تلقین ها که تا فردا صبح شما رییس جمهوری و کلک اینها کنده است ,مردم 6 ماه هم شده در خیابان می مانند و ... این بدبخت ها را بیشتر از پیش در شراشیبی سقوط قرار داد.
امروز 80 درصد از حلقه های فتنه گر داخلی در مناصب مختلف جا خوش کرده اند که نمونه آنها در کارت زرد مجلس به وزیر علوم هویدا شدو به همین ترتیب در دیگر مناصب بسیارند از این دست افراد اما آندو بدبخت کجایند؟! در حصری که با لجاجت خود ساختند و به نظر من در این لجاجتشان بیشتر سر و سران فتنه نقش داشتند تا این دو مفلوک و اکنون سر و سران فتنه در اوج اقتدارند و ایندو در بدبختی خود غوطه ور.
بگذریم حکایت تاریخ همین است...
آدمها زود خراب می شوند ,مخصوصا وقتی عقل خود را دست اطرافیانشان می دهند و خصوصا وقتی افرادی بروی نام آنها برای رسیدن به قدرت شرط می بندند ...

بنده خدایی می فرمود اینها که خیابان آتش می زدند ,به امام و ولایت فقیه توهین می کردند ,خیمه امام حسین آتش می زدند ,اینها مردم ایران نبودند منافقین و خیالبافان پادشاهی بوده اند ,چرا گناه اینها را به پای این دو بدبخت می گذارند؟؟؟
یادم آمد در کتابی می خواندم سرداری بر امیری شورید و شهری را از دست آن امیر خارج کرد ,در این گیر و دار نظم عمومی مختل شد و جماعتی دزدان و اراذل و اوباش به خانه ها و نوامیس مردم تجاوز کردند ,چرخش روزگار آن سردار را در اسارت آن امیر در آورد و در دادگاهی لیست گناهانش را آوردند ,سردار چون نظر کرد خون و آبروی تمام افراد هتک حیثیت شده را بر گردن خود دید.اعتراض کرد اما قاضی او را گفت اگر تو نشوریده بودی استقامت مملکت متزلزل نمی شد و احاطه دولت بر امنیت جامعه مختل نمی شد و دزدان از فرصتی که تو بوجود آوردی سود نبرده و به جان و مال و ناموس مردم طمع نمی کردند.
شرح حال برخی اکنون چنین است که ناخواسته یا خواسته فرصتی و زمینه ای پدید می آورند تا عده ای اراذل و اوباش بر امنیت جامعه بشورند و هویت آنرا زیر سوال ببرند.حکم آنها بسیار شدید تر و بالاتر از آن اراذل و اوباش است و باید به سزای عمل خود برسند.برچسب ها: فتنه88، 9 دیماه، هاشمی، موسوی، کروبی،  
[ سه شنبه 10 دی 1392 ] [ 12:26 ق.ظ ] [ سعید دهقانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بک لینک