تبلیغات
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84

آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر 84
آزاد دندانپزشکی-ورودی مهر84 
قالب وبلاگ

سلام آقای رییس جمهور! دکتر حسن روحانی
روزگارت خوش نیست .می دانم ... اصلا خوش نیست.
دیگرانی هم که مثل تو در این کشور بر مسند نشسته اند هرگز روزگار خوشی نداشته اند بجز دیکتاتورهایش ,کسانی مثل رضاخان و پسرش که در اسارت غرب و آمریکا و بر سر سفره آنها می توانستند لیوان آبی به آسایش بخورند.
این سنت ریاست جمهوری است و تو باید پیش از آنکه بر مسندش تکیه بزنی این رسم و رسوم را می دانستی . باید می دانستی این مردم امروز صبح شعار می دهند زنده باد مصدق و عصر که خسته شدند فریاد می کشند جاوید شاه !
باید می دانستی وفاداری اینها شکمی است ,عقلشان هوایی و نظرشان سوار بر باد ... و این باد نظر را به کجا برد خدای من و تو می داند و بس.
آری روزگارت خوش نیست از اینکه هر تکانی بخوری یک عده یک داستانی درست می کنند و یک بهانه ای و بر دولت تو می تازند. نقدشان شمشیر است و بس و تازیانه هایی که نه برای برادری و اصلاح امور از غلاف بیرون کشیده شده بلکه همه هوای انتقام دارند و تو از یک طرف میان کفتار هایی مانده ای که بنام اصلاح طلبی تو را وسیله رسیدن به طعمه های خویش می دانند و از یک طرف انسانهایی که نمی فهمند و بینششان تو را در حد یک رییس جمهور نمی داند اما تو رییس جمهور این کشوری و مجبوری با آنها بسازی و با دیگرانی که تو را قبول دارند یا ندارند.
روزگار تلخیست ,نه فقط برای تو ....
ایام خیلی مرا به یاد کتاب ((اصفهان در آتش و خون )) می اندازد ...
روزگاری که پایتخت ایران در اواخر دوران صفوی به محاصره افاغنه در آمده بود ,دشمن آمده بود تا همه چیز را نابود کند ,در حصار های شهر اما گروههای سیاسی و مذهبی شمشیر زبان و اختلاف بر علیه هم کشیده بودند و برای رسیدن به وکالت و وزارت شاهی که بنیادش بر باد بود رقابت می کردند.
آری کاش یک نفر می فهمید دشمنی پشت حصارهای شهر است ...
آری روزگارت خوش نیست آقای حقوقدان که ملت و رعیت نه حق حاکم را می شناسند و نه حق و حقوق خود را و تو مجبوری سرهنگ وار و سرهنگ منش بر آنهاحکم برانی و فریاد بزنی من سرهنگ نیستم ,حقوقدانم !
روزگارت خوش نیست...برچسب ها: روحانی، دولت تدبیر و امید، واحد آزاد دندانپزشکی،  
[ جمعه 12 اردیبهشت 1393 ] [ 01:26 ب.ظ ] [ سعید دهقانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

بک لینک